MISCELLANEOUS / Miscellaneous / Dekorelement 7897095
nr 789 7095
Dekorelement
2 pcs, height: 21-28, length: 40, wear, damages.
2 st, höjd: 21-28, längd: 40
Condition: slitage, skador
400
SEK 300
Monday November 5 2012
at 17:31:12
150 kr
250 kr